GalleryVault Pro Key

Dosya Gizleme Ve Şifreleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.56 TL
  • Boyut 1 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma ThinkYeah
GalleryVault Pro Key, mobil cihazlarınız içerisinde yer alan başkaları tarafından görülmesinden korktuğunuz içerikleri ve harici dosyaları gizleyerek şifreleme yapma imkanı sunmaktadır.

GalleryVault Pro Key, mobil cihazlarınız içerisinde yer alan başkaları tarafından görülmesinden korktuğunuz içerikleri ve harici dosyaları gizleyerek şifrleme yapma imkanı sunmaktadır.

İnsanların özel alanı olarak bilinen mobil cihazlar içerisinde farklı türlerde oldukça fazla içerik mevcut olup, insanların not defteri alanlarına önemli bir bilgi, anlık olarak bir çok düşüncesini veya özel notlarını alabilmekte olup, arkadaşlarınız ile çekindiğiniz özel sayılabilecek video ve fotoğrafları seçme ve genel olarak belirlenen mobil içerikleri şifreleyerek, gizleme imkanı sunan bir uygulamadır.

Uygulama içerisinde; gelişmiş seçenekler ile tek tek veri seçme veya veriler üzerinde basılı tuararak uygulamaya aktarma gibi farklı kullanım seçenekleri mevcuttur. Özelleştirme ve gizleme adına yapabileceğiniz tüm seçenekleri tek elden sunan bir uygulamadır. Özellikle medya ögeleri için direkt işlem yetkisi sunmaktadır.

Daha Fazla Göster
GalleryVault Pro Key indir